1/10 sekundy..

tyle ludzki mózg potrzebuje, by przetworzyć komunikat wizualny.
10 sekund – tyle czasu masz, by „chwycić” Twojego odbiorcę przygotowanym komunikatem. Możesz to zrobić z pomocą 100 obrazów lub … 42 słów.

Świat ponownie przeszedł na „wizualną stronę mocy”. Pismo obrazkowe zastępują dziś infografiki, emotki, animacje. Najpopularniejszą formą contentu są zdjęcia i filmy, a odbiorcy nudzą się czytając nawet tak ciekawą treść, jak ta.

jakie wnioski?

Skuteczna komunikacja to komunikacja wykorzystująca obraz. My o tym wiemy, rozumiemy potrzeby odbiorców. Rozumiemy też Ciebie.

dlaczego Platypus?

Grafiki są różne i potrzeby są różne – raz przyda się animacja, innym razem wyjątkowa ilustracja. Poszukiwanie specjalistów w zależności od zlecenia jest czasochłonne i nie zawsze kończy się powodzeniem. Nasze studio graficzne wynajmujesz abonamentowo, na godziny – bez względu na to, co chcesz przygotować, nasi graficy zrobią to dobrze i spójnie.

mamy rozwiązanie

Zatrudnienie grafika w firmie to spory koszt – pensja, opłaty, profesjonalny sprzęt, licencje na programy… w zasadzie potrzebujesz tylko kilka grafik w miesiącu i jakiś catchy film na kwartał. Zmniejsz koszty, wybierz dostosowany do Ciebie abonament i niczym się nie martw. Wszystko zrobimy za Ciebie – profesjonalnie, szybko, spójnie.

Jak to robimy? Kompleksowo, sprawnie, kreatywnie. Jesteśmy zewnętrznym działem graficznym, dopasowanym do Twojego modelu biznesowego. Nasz Software House Tako zadba o technologiczny aspekt wszelkich realizowanych projektów. Stworzymy dla Ciebie nie tylko ulotki czy angażujące grafiki do social mediów, ale także strony internetowe czy aplikacje!